صدانت | دانلود برنامه دید در شب با حضور محمد اصفهانی

دانلود برنامه با حضور 

دانلود برنامه اینترنتی دید در شب با حضور محمد اصفهانی ، دانلود با لینک مستقیم
سكوت محمد اصفهانی پس از شش سال شكست…

photo_2015-12-05_15-04-45

نام برنامه اینترنتی : دید در شب
ژانر : اجتماعی
سال تولید : ۱۳۹۴
کیفیت : ۷۲۰P ، ۳۶۰P
خلاصه داستان : باید برای جوانان خواننده رسانه تعریف کرد….من به هیچ وجه خواننده حکومتی نیستم….شبها با پیکان پدرم مسافرکشی می کردم ……همه می دانند که مذهبی هستم. و ……. گفتگوی جذاب با محمد اصفهانی

 

قسمت دهم برنامه دید در شب – مهمان این هفته: محمد اصفهانی

 

 

بخشی از مصاحبه رضا رشیدپور با محمد اصفهانی/ بخاطر شب خیز به حراست صدا و سیما رفتم/ هیچ وقت ممنوع صدا نبودم/ موسیقی لوس آنجلسی حرف اشتباهی است/ برخی موسیقی های داخل مبتذل تر از لوس آنجلس است/مطرب کلمه بدی نیست/ برخورد دو گانه با سازهای موسیقی را کنار بگذارید/ مرضیه وحیدی دستجردی اصول و اعتقاداتش را معامله نکرد/ از وقتی ظریف را دیدم اعتقادم به مدرسه علوی بیشتر شد/ توضیح در مورد اتفاقات کنسرت بابل و ارومیه

محمد اصفهانی در دهمین برنامه دید در شب به کارگردانی و اجرای رضا رشیدپور از مرضیه وحیدی دستجردی دفاع تمام قدی کرد و گفت: گذ شته از ارتباط فامیلی، انسانی هستند که بر اصولشان با هیچ چیزی معامله نمی کنند.

وی در پاسخ به این سوال که وزیر بهداشت دولت قبل در حال انجام چه اری است ، گفت: به شدت درگیر کارهای پزشکی هستند و در مقام پزشکی _ قضایی هم مشاوره می دهند. ایشون کسی هستند که تاکنون ریالی پول بالای تعرفه دولتی دریافت نکرده و بحمدالله درآمدشان بسیار خوب است.

اصفهانی تاکید کرد: مرضیه وحیدی دستجردی حاضر به پذیرش مسایلی نشد که به هنبن دلیل مورد حملات مختلف قرار گرفت و از وزارت کنار رفت.

محمد اصفهانی در این گفتگوی به سوالات سخت رشیدپور جواب های متفاوتی داد و در مورد مشکلات کنسرت بابل و ارومیه توضیحاتی را ارایه کرد.

برخی از صحبت ای اصفهانی را بخوانید:

_زمانی که وارد دانشکده پزشکی شدم اصلا قصد خواننده شدن نداشتم.

_پدر من صدای فوق العاده ای داشت. وقتی در حرم امام رضا زیارت می خواند مردم دور او جمع می شدند. یک بار به پدرم گفتم چرا اواز نمی خوانی؟ گفت چون من دکترم!

_دوستم یک بار به من گفت اگر تو یک روزی مثل علیرضا افتخاری مشهور شوی.. گفتم اصلا حرفش را نزن. چنین روزی محال است.

_ در زمان دانشجویی مسافرکشی هم می کردم
_بد اخلاقی مالی ندارم، یک هزینه توافقی است. کنسرت نون و اب مردم نیست.

_ در عرصه موسیقی کسی جای کسی را تنگ نمی کند، هرکس می تواند جایگاه خودش را داشته باشد

_ من خوشحالم احسان خواجه امیری این همه پر کار است

_در عرصه خوانندگی این جمله ای که می گوید “از دل برود هر انکه از دیده رود” کاملا صدق می کند. یعنی اگر کم کار شوی کمرنگ می شوی هر کسی که میخواهی باش. من الان کمرنگ شده ام و این قابل انکار نیست.

_ وقتی من ۴ سال آلبوم ارایه نمی دهم مشخص است مخاطب من دیگر برای ترانه های قدیمی من به کنسرت نمی اید. مگر چندبار می شود دلقک را شنید ، من معتقدم کمرنگ شدن بهتر از این است که کار ضعیف به مردم ارائه دهیم.

_من بخاطر ترانه یه تیکه زمین ممنوع صدا نشدم، این ترانه تیتراژ سریال تلویزیون است

_برای خوندم باید حالم ادم خوب باشد

_ من خواننده حکومتی نیستم

_ به خاطر ترانه دلقک حراست صدا و سیما احضارم کرد، گفت چرا شب خیز ترانه تو را پخش می کند. جواب من این بود که مگر این ترانه مجوز ندارد؟ خوب وقتی یک آهنگ وطنی پنج دقیقه وقت شبکه ATN را بگیرد، بد است؟

_ما دچار افراط و تفریط عجیب و غریبی شدیم، هرکاری خودمان انجام دهیم خوب است و هرکاری آن شبکه های بیرون مرز انجام بدهند، سیاه و نابوده است؟؟

_ موسیقی لوس آنجلسی یعنی چی؟ این قضاوت ها درست نیست، ما در داخل آهنگهایی داریم که خیلی مبتذل تر از خارج از کشور است. در مقابل آهنگهایی در خارج از کشور داربم که خیلی فاخر است. بهتر است نگرش مان را عوض کنیم، محتوای آثار ربطی به تهران و لوس آنجلس ندارد

_متولیان فرهنگی جایگزین داشته باشند، کسی آثارش را به رسانه های خارج نمی دهد.

_ مطرب کلمه بدی نیست ، کسی که شادی بیاورد بالاترین سعادت را انجام داده است.

_برخورد دوگانه با ساز موسیقی را کنار بگذاریم ، مرزهای منافات را مشخص کنند تا جوانان از این تضاد خارج شوند.

_صدا و سیماشکل ظاهری ساز را سانسور می کند اما محصول نهایی ان را که صداست همه روزه پخش می کند

_ ترانه کجایی محسن چاووشی کار خوبی است

_از وقتی اقای ظریف را دیدم اعتقادم به مدرسه محل تحصیلم چند برابر شد.

 

 

به این پست امتیاز دهید.
ارسال متن برنامه دید در شب با حضور محمد اصفهانی